Littelfuse SPHV36-01ETG-C
Tvs Diodes & Esd Suppressors; SPHV36-01ETG-C; Littelfuse; 36 V; 2; 65 V; 40 V
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Littelfuse SPHV36-01ETG-C.
IHS
Datasheet6 páginas3 anos atrás
ODG (Origin Data Global)
Farnell
element14 APAC
Future Electronics
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
+10.56%
Modelos CAD
FONTEeCADmCADARQUIVOS
Component Search Engine
SímboloPegada
3DBaixar
EE Concierge
SímboloPegada
O site do parceiro será aberto em uma nova aba ao baixar os seus modelos CAD
Peças alternativas
Price @ 1000
Stock
Authorized Distributors
6
Polarity
Bidirectional
Bidirectional
Number of Unidirectional Channels
Number of Bidirectional Channels
1
Breakdown Voltage
40 V
Clamping Voltage
65 V
Peak Pulse Power
200 W
200 W
Peak Pulse Current
2 A
Cadeia de suprimentos
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date2014-06-17
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Peças relacionadas
BournsSMAJ33CA
Transil Diode (TVS); 400W; 33V; 40A; bidirectional; -55+150 deg.C; SMD; DO214AC(SMA)
BournsSMBJ36CA
TVS Diode, Transil SMBJ, Bidirectional, 36 V, 58.1 V, DO-214AA (SMB), 2 Pins
BournsSMAJ40CA
TVS Diode, Bidirectional, 40 V, 400 W, 44.4 Vbr-49.1 Vbr, 64.5 Vcl, DO-214AC
Diodes Inc.SMAJ45CA-13-F
SMAJ Series 45 V 400 W Surface Mount Bi-Directional TVS Diode - DO-214AC
onsemiSA36CA
DO-204AC DO-15Axial 1 Through Hole 1 Zener Tvs Diode 44.2V 8.6A 3.56mm 500W
LittelfuseSMBJ43CA
SMBJ Series 600 W 52.8 V Surface Mount Bi-Directional TVS Diode - DO-214AA
Descrições
Descrições de Littelfuse SPHV36-01ETG-C fornecidas pelos seus distribuidores.
SPHV Series 200 W 36 V Bi-Directional Surface Mount TVS Diode - SOD-882
TVS DIODE, AEC-Q101, 200W, 36V, SOD-882; Product Range: SPA SPHV-C Series; TVS Polarity: Bidirectional; Reverse Stand-Off Voltage Vrwm: 36V; Clamping Voltage Vc Max: 65V; Diode Case Style: SOD-882; No. of Pins: 2Pins; Breakdown Voltage Min: 40V; Breakdown Voltage Max: -; Peak Pulse Power Dissipation: 200W; Automotive Qualification Standard: AEC-Q101; SVHC: No SVHC (12-Jan-2017)
Tvs Diode, Aec-Q101, 200W, 36V, Sod-882; Rango De Producto:Serie Aec-Q101 Sphv; Polaridad Tvs:Unidireccional; Tensión Stand-Off Inversa, Vrwm:36V; Estilo De La Carcasa Del Diodo:Sod-882; Núm. De Contactos:2; Tensión Disruptiva Max:- |Littelfuse SPHV36-01ETG-C