Littelfuse SMDJ22CA
Tvs 3Kw 22V 5%bi Do-214Ab Tr13 Rohs/ T&r Rohs Compliant: Yes |Littelfuse SMDJ22CA
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Littelfuse SMDJ22CA.
Newark
Datasheet6 páginas5 anos atrás
element14 APAC
Littelfuse SCT
Fuses Unlimited
TME
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
-1.40%
Peças alternativas
Price @ 1000
Stock
43,430
Authorized Distributors
6
Polarity
Bidirectional
Bidirectional
Number of Unidirectional Channels
Number of Bidirectional Channels
1
Breakdown Voltage
25.65 V
25.65 V
25.65 V
Clamping Voltage
35.5 V
35.5 V
35.5 V
Peak Pulse Power
3 kW
3 kW
3 kW
Peak Pulse Current
84.5 A
84.5 A
84.5 A
BournsSMLJ20CA
Trans Voltage Suppressor Diode, 3000W, 20V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AB
LittelfuseSMDJ20CA-T7
SMDJ Series 6.5 W 24.5 V Bi-Directional Surface Mount TVS Diode - DO-214AB
LittelfuseSMDJ26CA
SMDJ Series 26 V 3000 W Surface Mount Bi-Directional TVS Diode - DO-214AB
LittelfuseSMDJ24CA-T7
Trans Voltage Suppressor Diode, 3000W, 24V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AB
BournsSMLJ18CA
Trans Voltage Suppressor Diode, 3000W, 18V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AB
Descrições
Descrições de Littelfuse SMDJ22CA fornecidas pelos seus distribuidores.
Trans Voltage Suppressor Diode, 3000W, 22V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AB
ESD Suppressors / TVS Diodes 3kW 22V 5% Bi-Directional
TVS Diode Single Bi-Dir 22V 3KW 2-Pin SMC T/R
SMDJ Series - 3000W Surface Mount Transient Voltage Suppresssion (TVS) Diode, 22V, DO-214AB, RoHS
Littelfuse SCT
22V 3KW 84.5A 35.5V 24.4V SMC(DO-214AB) 2.42mm
TVS DIODE 22VWM 35.5VC DO214AB
TVS DIODE, 3KW, 22V, BIDIR, DO-214AB; Product Range: SMDJ Series; TVS Polarity: Bidirectional; Reverse Stand-Off Voltage Vrwm: 22V; Clamping Voltage Vc Max: 35.5V; Diode Case Style: DO-214AB; No. of Pins: 2Pins; Breakdown Volt