ITT / Cannon CA3101R22-14P
Circular Connector, CA, Cable Mount Receptacle, 19 Contacts, Solder Pin, Threaded, 22-14
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para ITT / Cannon CA3101R22-14P.
IHS
Datasheet1 páginas23 anos atrás
Tendência de 3 meses:
-98.37%
Stock
264
Authorized Distributors
6
Gender
Male
Male
Number of Positions
19
Mount
Cable
Cable
Voltage Rating
50 V
Current Rating
22 A
22 A
Cadeia de suprimentos
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.20
Introduction Date2000-03-30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Peças relacionadas
ITT / CannonCA3106F22-14PW
MIL Series Connector, 19 Contact(s), Aluminum Alloy, Male, Solder Terminal, Plug
ITT / CannonCA06R20A48S
MIL Series Connector, 19 Contact(s), Aluminum Alloy, Female, Solder Terminal, Plug
ITT / CannonCA06R20A48P
Descrições
Descrições de ITT / Cannon CA3101R22-14P fornecidas pelos seus distribuidores.
MIL Series Connector, 19 Contact(s), Aluminum Alloy, Male, Solder Terminal, Receptacle
Conn Circular PIN 19 POS Crimp ST Cable Mount 19 Terminal 1 Port
Male Pins,Receptacle,Threaded 19pin Aluminum Alloy 22A , , 55.4mm*39.88mm
Er 19C 19#16 Pin Recp Line |Itt Cannon CA3101R22-14P