Grayhill 71BD30-01-1-AJN
Rotary Switch Single Deck 2 to 12 Position SP12T 250mA AC/DC 115VAC Panel Mount
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Grayhill 71BD30-01-1-AJN.
IHS
Datasheet14 páginas11 anos atrás
Master Electronics
element14 APAC
Sager Electronics
Future Electronics
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
-7.22%
Cadeia de suprimentos
Country of OriginUSA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.90.20
Introduction Date1996-05-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Peças relacionadas
C&K ComponentsMC00L1NZQD
Switch Rotary SP12T 12 Flatted Shaft Solder Lug 0.25A 125VAC 28VDC Medical
C&K ComponentsMG00L1NZQF
Switch Rotary SP12T 12 Flatted Shaft Solder Lug 0.25A 125VAC 28VDC
GRAYHILL 56SD30-01-1-AJN Rotary Switch, 56 Series, Non Illuminated, 30 , 200 mA, 200 mA, 115 V
Switch Rotary SP12T 12 Screwdriver Shaft Solder Lug 0.2A 115VAC 30VDC
C&K ComponentsMC12L1NZQD
Switch Rotary SP12T 12 Flatted Shaft Solder Lug 0.2A 115VAC 30VDC
Descrições
Descrições de Grayhill 71BD30-01-1-AJN fornecidas pelos seus distribuidores.
GRAYHILL 71BD30-01-1-AJN Rotary Switch, 71 Series, Non Illuminated, 30 , 300 mA, 300 mA, 115 V
Switch Rotary SP12T 12 Flatted Shaft Solder Lug 0.3A 115VAC 30VDC Automotive
SWITCH, ROTARY, 0.25 A, 1, 1, 12, ROTARY, NON-SHORTING, 30, BRASS, DIALLYL
Rotary Switches Rotary Switch 1/4in shaft Adj Stop 30deg
Rotary Switch, 12 Positions, SP12T, Latched, 0.25A, 28VDC, Solder Terminal, Adjustable Stop Type Actuator, Panel Mount-threaded