Grayhill 56SD30-01-1-AJN
GRAYHILL 56SD30-01-1-AJN Rotary Switch, 56 Series, Non Illuminated, 30 , 200 mA, 200 mA, 115 V
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Grayhill 56SD30-01-1-AJN.
Newark
Datasheet4 páginas17 anos atrás
Datasheet4 páginas12 anos atrás
Future Electronics
Sager Electronics
Electro Sonic
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
-19.04%
Cadeia de suprimentos
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Peças relacionadas
C&K ComponentsMC00L1NZQD
Switch Rotary SP12T 12 Flatted Shaft Solder Lug 0.25A 125VAC 28VDC Medical
C&K ComponentsMC12L1NZQF
Switch Rotary SP12T 12 Flatted Shaft Solder Lug 0.25A 125VAC 28VDC
C&K ComponentsMG00L1NZQF
ROTARY SWITCH, SP12T, NON-SHORTING, FLATTED ACTUATOR, 200MA, 115VAC, PC PIN
ROTARY SWITCH, 1/4" SHAFT, 30&DEG, 1 DECK, 1 POLE/DECK, 12
Grayhill56A30-01B12N
Switch Rotary SP12T 12 Flatted Shaft Solder Lug 0.2A 115VAC 30VDC
Descrições
Descrições de Grayhill 56SD30-01-1-AJN fornecidas pelos seus distribuidores.
ROTARY SWITCH, 30 DEG, # OF DECKS: 01, POLES/DECK: 1, POSITIONS/POLE: ADJ, CONT
Rotary Switch, 12 Positions, SP12T, Latched, 0.2A, 30VDC, Solder Terminal, Adjustable Stop Type Actuator, Panel Mount-threaded
Switch, Rotary, Sp12T, 200Ma, 115V; No. Of Switch Positions:12 Position; No. Of Poles:1 Pole; Angle Of Throw:30°; Contact Current Ac Max:200Ma; Contact Voltage Ac Max:115V; Product Range:56 Series; Illumination:Non Illuminated Rohs Compliant: Yes |Grayhill 56SD30-01-1-AJN