Coilcraft SER1390-223MLD
General Purpose Inductor, 22uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 5050
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Coilcraft SER1390-223MLD.
Farnell
Datasheet2 páginas6 anos atrás
Newark
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
-99.51%
Modelos CAD
FONTEeCADmCADARQUIVOS
Component Search Engine
SímboloPegada
3DBaixar
O site do parceiro será aberto em uma nova aba ao baixar os seus modelos CAD
Cadeia de suprimentos
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2013-06-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Peças relacionadas
TAIYO YUDENNS12575T220MN
Inductor Power Shielded Wirewound 22uH 20% 100KHz 4.05A 0.0312Ohm DCR T/R
TAIYO YUDENNS12555T220MN
Inductor Power Shielded Wirewound 22uH 20% 100KHz 3.81A 0.0357Ohm DCR T/R
General Purpose Inductor, 22uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4747
Inductor Power Shielded Wirewound 22uH 20% 100KHz 20Q-Factor Carbonyl Powder 12A 0.0265Ohm DCR Automotive T/R
Ind Power Semi-Shielded Wirewound 22uH 20% 100KHz Ferrite 1.4A 5040 T/R
Ind Power Semi-Shielded Wirewound 22uH 20% 100KHz Ferrite 1.5A T/R
Descrições
Descrições de Coilcraft SER1390-223MLD fornecidas pelos seus distribuidores.
Fixed Inductors 22 μH Shielded 20 % SMD/SMT Tape & Reel 100 kHz
Power Inductors – SMD; COILCRAFT; SER1390-223MLD; 22 µH; 23.1 mOhm; 100 kHz; 20 %
GENERAL PURPOSE INDUCTOR RoHS Compliant Active Contains Lead Fixed Inductor 85C 20.3MHz 23.1mOhm 22muH
Surface Mount Power Inductor, SER1390 Series, 22 H, 20%, Shielded, 0.0231 ohm, 7 A RoHS Compliant: Yes
Power inductor, high current, 20% tol, SMT, RoHS
100KHz 20.3MHz 7.36A 7.7A 22¦ÌH 23.1m¦¸ ¡À20% 13mm*9mm
INDUCTOR, 22UH, 7A, 20%, 20.3MHZ, REEL; Inductance: 22µH; RMS Current (Irms): 7A; Inductor Construction: Shielded; Saturation Current (Isat): 6.8A; Product Range: SER1390 Series; Power Inductor Case: 13.5mm x 13.5mm x 9mm; DC