Bourns SRR5028-331Y
Inductor Power Shielded Wirewound 330uH 30% 100KHz 8Q-Factor Ferrite 0.2A 2Ohm DCR T/R
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Bourns SRR5028-331Y.
Tendência de 3 meses:
-6.73%
Peças relacionadas
Inductor Power Shielded Wirewound 330uH 30% 100KHz 11Q-Factor Ferrite 0.37A 1.4Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 330uH 30% 100KHz 16.48Q-Factor Ferrite 0.3A 1.7Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 330uH 30% 100KHz 18Q-Factor Ferrite 0.65A 0.64Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 330uH 30% 100KHz 20Q-Factor Ferrite 0.55A 0.773Ohm DCR T/R
Descrições
Descrições de Bourns SRR5028-331Y fornecidas pelos seus distribuidores.
General Purpose Inductor, 330uH, 30%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2323
FIXED IND 330UH 200MA 2 OHM SMD / 330 µH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 200 mA 2Ohm Max Nonstandard
Ind5.8X5.8X2.8Mm,330Uh30%0.2A, shdsmd /Tape & Reel - 7" Reel |Bourns, Inc. SRR5028-331Y
FIXED IND 330UH 200MA 2 OHM SMD
100KHz 5MHz 200mA 200mA 8@796kHz 330¦ÌH 2¦¸ ¡À30% 2323 , 5.8mm*5.8mm*3mm
200mA 330uH ±30% 200mA SMD,5.8x5.8mm Power Inductors ROHS
SRR5028 Nonstandard 0.228Lx0.228W 5.80mmx5.80mm 330muH