APEM Q16F1BXXY24E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Yellow 4mcd Automotive 2-Pin
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para APEM Q16F1BXXY24E.
Tendência de 3 meses:
-41.18%
Cadeia de suprimentos
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Peças relacionadas
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Yellow 50mcd Automotive 2-Pin
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Yellow 30mcd Automotive 2-Pin
LED signal light, 24 V (DC), yellow, 50 mcd, Mounting Ø 16 mm, pitch 1.25 mm, LED number: 1
LED signal light, 24 V (DC), yellow, 4 mcd, Mounting Ø 16 mm, pitch 1.25 mm, LED number: 1
Descrições
Descrições de APEM Q16F1BXXY24E fornecidas pelos seus distribuidores.
APEM Q16F1BXXY24E 16mm LED Panel Indicator Yellow 24VDC Flush Black Chrome Bezel
LED INDICATOR SEALED 16MM METAL FLUSH BLACK CHROME FIXED YELLOW 24VDC SOLDER
Led Indicator 16Mm Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q16F1BXXY24E
Single Color LED, Yellow, Diffused
16mm flush black bezel IP67 sealed YELLOW 24V