APEM Q14P1CXXY24E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Yellow 50mcd Automotive 2-Pin
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para APEM Q14P1CXXY24E.
IHS
Datasheet7 páginas6 anos atrás
element14 APAC
Master Electronics
TME
Burklin Elektronik
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
-6.02%
Cadeia de suprimentos
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 8 months ago)
Peças relacionadas
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Yellow 4mcd Automotive 2-Pin
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Yellow 30mcd Automotive 2-Pin
LED signal light, 24 V (DC), yellow, 50 mcd, Mounting Ø 16 mm, pitch 1.25 mm, LED number: 1
LED signal light, 24 V (DC), yellow, 4 mcd, Mounting Ø 16 mm, pitch 1.25 mm, LED number: 1
Descrições
Descrições de APEM Q14P1CXXY24E fornecidas pelos seus distribuidores.
LED INDICATOR SEALED 14MM CHROME FIXED YELLOW 24VDC SOLDER Q14 SERIES
Single Color LED, Yellow, Diffused
14mm prominent bright chrome bezel IP67 sealed YELLOW 24V
LED Indicator 14mm Prominent 24VDC IP67
LED PNL MNT INDICATOR YELLOW 2-PIN
Panel Mount Indicators 12V Yellow Prominent
Panel Mount Indicator, Led, 14Mm, Yellow, 2.1V; Led Color:Yellow; Operating Voltage:24Vdc; Mounting Hole Dia:14Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:30Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q Series; Forward Voltage:2.1Vrohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q14P1CXXY24E