Abracon ASPI-0804T-181M-T
Ind Power Wirewound 180uH 20% 100KHz 1A T/R
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Abracon ASPI-0804T-181M-T.
IHS
Datasheet5 páginas4 anos atrás
LKR
Sager Electronics
Introduction Date2004-10-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Peças relacionadas
General Purpose Inductor, 180uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4141
Inductor Power Shielded Wirewound 180uH 20% 1KHz 52Q-Factor Ferrite 475mA 660mOhm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 180uH 15% 1KHz 14Q-Factor Ferrite 1.2A 0.27Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 180uH 20% 1KHz 14Q-Factor Ferrite 1.9A 0.25Ohm DCR T/R
Ind Power Shielded Wirewound 180uH 20% 100KHz 220mA T/R
Ind Power Shielded Bobbin Core 180uH 20% 100KHz Ferrite 420mA T/R
Descrições
Descrições de Abracon ASPI-0804T-181M-T fornecidas pelos seus distribuidores.
Power Inductors - SMD FIXED IND 180UH 1A 520 MOHM SMD
Ind/ Tape & Reel (Tr) Rohs Compliant: Yes |Abracon ASPI-0804T-181M-T
General Purpose Inductor, 180uH, 20%, 1 Element, SMD, 5137
Power Inductor 180uH 0.85A 540mΩ, ASPI-0804T , RoHS
Abracon SCT
ASPI-0804T Nonstandard 0.510Lx0.370W 12.95mmx9.40mm 180muH
1A 180uH ±20% SMD,9.5x13.5mm Power Inductors ROHS