Abracon AISC-1008HQ-10NJ-T
Ind Chip Wirewound 10nH 5% 50MHz 60Q-Factor Ceramic 1.3A 1008 T/R
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Abracon AISC-1008HQ-10NJ-T.
Electro Sonic
Datasheet3 páginas13 anos atrás
Abracon SCT
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
+0.15%
Introduction Date2013-04-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Peças relacionadas
General Purpose Inductor, 0.01uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
Inductor RF Wirewound 0.01uH 5% 250MHz 35Q-Factor Ceramic 1.35A 0.06Ohm DCR 0603 T/R
General Purpose Inductor, 0.0091uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
Ind Chip Wirewound 10nH 5% 250MHz 80Q-Factor Ceramic 1.6A 0805 T/R
General Purpose Inductor, 0.01uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1608/0603
Inductor RF Wirewound 0.01uH 5% 250MHz 25Q-FactorCeramic 1.3A 0.085Ohm DCR 0402 T/R
Descrições
Descrições de Abracon AISC-1008HQ-10NJ-T fornecidas pelos seus distribuidores.
RF Inductors - SMD FIXED IND 10NH 1.3A 80 MOHM SMD
Ind 10.00 Nh 1.300 A 80.00 Mohm/ Tape & Reel (Tr) Rohs Compliant: Yes |Abracon AISC-1008HQ-10NJ-T
General Purpose Inductor, 0.01uH, 5%, 1 Element, SMD, 1008
50MHz 3.6GHz 1.3A 60@500MHz 10nH 80m¦¸ ¡À5% 1008 2.6mm*2.1mm*1.9mm
AISC-1008HQ 1008 (2520Metric) 0.102Lx0.083W 2.60mmx2.10mm 10nH
Inductor 10nH 1.3A 80mΩ, AISC-1008HQ, RoHS