Abracon ABMM2-7.3728MHZ-E2-T
Crystal 7.3728MHz ±20ppm (Tol) ±20ppm (Stability) 18pF FUND 150Ohm 4-Pin SMD T/R
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Abracon ABMM2-7.3728MHZ-E2-T.
IHS
Datasheet5 páginas3 anos atrás
JRH Electronics
Tendência de 3 meses:
-7.73%
Modelos CAD
FONTEeCADmCADARQUIVOS
Component Search Engine
SímboloPegada
3DBaixar
SnapEDA
SímboloPegada
3DBaixar
Ultra Librarian
Baixar
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.60.00.50
Introduction Date2013-01-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Peças relacionadas
CRYSTAL 8.0000MHZ 18PF SMD / 8 MHz ±20ppm Crystal 18pF 80 Ohms 4-SMD, No Lead
Crystal 8MHz ±20ppm (Tol) ±20ppm (Stability) 18pF FUND 72Ohm 4-Pin SMD T/R
Crystal 7.3728MHz ±20ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 100Ohm 2-Pin HC-49/US SMD T/R
Crystal, Microprocessor, 7.3728 MHz, SMD, 7mm x 5mm x 1.3mm, 50 ppm, 18 pF, 20 ppm, ABMM
ECS InternationalECS-80-18-30-JGN-TR
Crystal 8MHz ±20ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 18pF FUND 100Ohm 2-Pin Mini-SMD T/R
ECS InternationalECS-80-18-30B-JEM-TR
Crystal 8MHz ±20ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 100Ohm 4-Pin Mini-SMD T/R
Descrições
Descrições de Abracon ABMM2-7.3728MHZ-E2-T fornecidas pelos seus distribuidores.
Crystal, Standard, 7.3728 MHz, SMD, 6mm x 3.6mm x 1.2mm, 20 ppm, 18 pF, 20 ppm, ABMM2
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 7.3728MHz Nom
CRYSTAL, 7.3728MHZ, 18PF, 6 X 3.6MM; Frequency Nom: 7.3728MHz; Crystal Case: SMD, 6mm x 3.6mm; Frequency Stability + / -: 20ppm; Load Capacitance: 18pF; Frequency Tolerance + / -: 20ppm; Product Range: ABMM2 Series; Operating