TTM Technologies BD3150L50100AHF
BALUN 3.1GHZ-5GHZ 50/100 0603 / Ultra Small Low Profile 0603 Balun 50 to 100 Balanced
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for TTM Technologies BD3150L50100AHF.
IHS
Datasheet5 pages3 years ago
Datasheet5 pages15 years ago
RFMW
Supply Chain
Country of OriginUSA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2010-11-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Descriptions
Descriptions of TTM Technologies BD3150L50100AHF provided by its distributors.
RF Transformer, 3100MHz Min, 5000MHz Max
RF Transformer 1:1.41 6 Terminal SMD
Balun Trasnformer, 3.1 to 5.805 GHz, 50 to 100 Ohms