TDK B82787C0104H002
Ind Common Mode Choke 100uH 5.8K Ohm -30% to 50% 100KHz Ferrite 150mA 1812 T/R
Datasheet
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for TDK B82787C0104H002.
Burklin Elektronik
Datasheet8 pages6 years ago
RS (Formerly Allied Electronics)
Factory Futures
Related Parts
B8278 series 1812 case size 100 UH 30% Common mode Choke inductor
Descriptions
Descriptions of TDK B82787C0104H002 provided by its distributors.
SMD/SMT Ferrite RoHS Compliant Lead Free Common Mode Choke 150mA 2Ohm 10MHz 4.7mm
Common ModeChokes Dual 100uH 5.8kOhm 100kHz 0.15A 2Ohm DCR SMD T/R Automotive AEC-Q200
Signal line choke, SMD 1812, 100 µH, 150 mA, B82787C0104H002
CMC 100UH 150MA 2LN SMD AEC-Q200 / 100 µH @ 100 kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 5.8 kOhms @ 10 MHz 150mA DCR 2Ohm
Inductor, Com Mode, 100Uh, 0.15A, 3Ohm; Rated Current:150Ma; Inductance:100Μh; Product Range:Act45B Series; Impedance:5.8Kohm; Common Mode Filter Case:4.5Mm X 3.2Mm X 3Mm; Automotive Qualification Standard:-; Svhc:No Svhc Rohs Compliant: Yes |Epcos B82787C0104H002