TDK B32922C3684M289
Film Capacitor, Polypropylene, 630V, 20% +Tol, 20% -Tol, 0.68uF, Through Hole Mount
Production
3 month trend:
Restocked
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2023-09-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Related Parts
Film Capacitor, Polypropylene, 760V, 20% +Tol, 20% -Tol, 0.68uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR49AN368000B1M
Film Capacitor, Polypropylene, 800V, 20% +Tol, 20% -Tol, 0.68uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR46KI368040P1M
Film Capacitor, Polypropylene, 560V, 20% +Tol, 20% -Tol, 0.68uF, Through Hole Mount
Film Capacitor, Polypropylene, 630V, 20% +Tol, 20% -Tol, 0.01uF, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions of TDK B32922C3684M289 provided by its distributors.
Cap Film Suppression X2 0.68uF 305VAC PP 20% (18 X 11 X 18.5mm) Radial 15mm 105C Ammo Pack
FILM CAP MKP X2 0.68µF 20% 305Vac LS 15mm
Radial Film Capacitor 20% 680nF 305V
CAP FILM 0.68UF 20% 305VAC RAD
680nF 卤20% X2 305V Plugin,P=15mm Safety Capacitors ROHS
680nF ¡À20% 15mm 630V 305V 18mm*11mm*18.5mm