Knowles 1206S104M101NT
Novacap, 1206 Capacitor, X8R, High Temp.
Datasheet
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Knowles 1206S104M101NT.
Component Distributors Inc.
Datasheet2 pages19 years ago
Inventory History
3 month trend:
Restocked
Descriptions
Descriptions of Knowles 1206S104M101NT provided by its distributors.
100nF ¡À20% X8R 100V 1206 3.18mm*1.52mm