ITW SDBX25SNT
Conn D-Subminiature SKT 25 POS 2.76mm Solder RA Thru-Hole 25 Terminal 1 Port
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for ITW SDBX25SNT.
IHS
Datasheet4 pages4 years ago
Farnell
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.30
Introduction Date2022-04-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 7 months ago)
Descriptions
Descriptions of ITW SDBX25SNT provided by its distributors.
D Subminiature Connector, 25 Contact(s), Female, 0.109 inch Pitch, Solder Terminal, Locking, Socket