HellermannTyton T50R0UVC2
HellermannTyton T50R0UVC2 Cable Tie, UV-Resistant, 8"L, 50lb, PA66, Black, 100/Pkg, T-Series
Datasheet
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for HellermannTyton T50R0UVC2.
RS (Formerly Allied Electronics)
Datasheet2 pages10 years ago
Datasheet1 page9 years ago
Datasheet2 pages14 years ago
Electro Sonic
Master Electronics
Inventory History
3 month trend:
+20.69%
Descriptions
Descriptions of HellermannTyton T50R0UVC2 provided by its distributors.
Cable Tie, UV Resistant, 8' Long, 50lb Tensile Strength, PA66UV, Black-Note:Price is for 100 Units
CABLE TIE 50 LB 7.9" BUNDIA. 1.97" PA66UV STABILIZED, PK 100
Cable Ties, Clip Tie Polyamide 6/6 Black 50mm 225N Bag
Black Nylon Standard Cable Tie,202mm x4.6 mm,T50
UV RESISTANT CABLE TIE 8 LONG 112-05060
CBL TIE LOCKING BLACK 50LB 7.95"