Vishay MRS16000C7501FCT00
Fixed Resistor, Thin Film, 0.4W, 7500ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
3개월간의 트렌드:
-1.67%
Stock
8,790
Authorized Distributors
4
Resistance
7.5 kΩ
7.5 kΩ
Conformal
Axial
Tolerance
1 %
1 %
Power Rating
400 mW
400 mW
Temperature Coefficient
50 ppm/°C
50 ppm/°C
설명
RES 7.5K OHM 0.4W 1% AXIAL