Vishay G00310K00FB1280
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 10000ohm, 141.4214V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
IHS
Datasheet3 페이지8년 전
New Yorker Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
대체 부품
Price @ 1000
Stock
3,481
Authorized Distributors
6
Resistance
10 kΩ
10 kΩ
Mount
Through Hole
Through Hole
Case/Package
Ceramic
Ceramic
Tolerance
1 %
1 %
Power Rating
2 W
2 W
Composition
Wirewound
Wirewound
Temperature Coefficient
20 ppm/°C
20 ppm/°C
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2004-09-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 10000ohm, 173.2051V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 4W, 10000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
설명
Res Wirewound 10K Ohm 1% 2W ±20ppm/°C Ceramic Hi Temp Sil AXL Thru-Hole Bulk
10K¦¸ ¡À1% 2W ¡À20ppm/¡æ 11.1mm
G-3-80 10K 1% B12
10K OHM 1% 2W