Vishay BZG05C6V2TR
BZG05C6V2 Series 3 W 6.2 V 0.2 A Surface Mount Zener Diode - DO-214AC
Obsolete
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet4 페이지0년 전
Future Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Newark
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
ZENER DIODE Zener Diode, 5.1V V(Z), 5.88%, 1.25W, Silicon, Unidirectional, DO-214AC
ZENER DIODE Zener Diode, 5.6V V(Z), 7.1%, 1.25W, Silicon, Unidirectional, DO-214AC