Diodes Inc. SMAZ5V6-13-F
SMAZ5V6-13 Series 1 W 5.6 V 200 mA Surface Mount Zener Diode - DO-214AC
데이터시트 및 문서
Diodes Inc SCT
Technical Drawing5 페이지9년 전
Newark
element14 APAC
RS (Formerly Allied Electronics)
Jameco
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-51.64%