TXC TB-4.096MBD-T
Oscillator MEMS 4.096MHz ±25ppm (Stability) 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin QFN SMD T/R
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet1 페이지14년 전
Farnell
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Ultra Librarian
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Introduction Date2011-12-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
TD Series 4.096 MHz 2.5 x 2 mm 3.3 V ±25 ppm Surface Mount Clock Oscillator
Oscillator MEMS 3.6864MHz ±25ppm (Stability) 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin QFN SMD T/R
Oscillator XO 4MHz ±30ppm 15pF HCMOS/TTL 60% 3.3V 4-Pin DIP Module Thru-Hole
Oscillator XO 4MHz ±30ppm 15pF HCMOS/TTL 55% 5V 4-Pin Metal DIP Thru-Hole Tube
Oscillator XO 4MHz ±30ppm 15pF HCMOS/TTL 55% 5V 4-Pin DIP Module Thru-Hole Tube
설명
CMOS Output Clock Oscillator, 4.096MHz Nom
MEMS OSC XO 4.0960MHZ CMOS SMD
Operating Temperature Min:-40°C
Mems Oscillator, 4.096Mhz, 5 X 3.2Mm, Cmos; Frequency Nom:4.096Mhz; Oscillator Case:smd, 5Mm X 3.2Mm; Frequency Stability + / -:25Ppm; Supply Voltage Nom:3.3V; Product Range:tb Series; Oscillator Output Compatibility:cmos Rohs Compliant: Yes