Texas Instruments TPS3813J25DBVR
voltage supervisor (reset IC) with programmable window watchdog 6-SOT-23 -40 to 85
Texas Instruments
Technical Drawing4 페이지1년 전
Official datasheet0 페이지0년 전
Technical Drawing4 페이지2년 전
Technical Drawing4 페이지4년 전
Technical Drawing2 페이지11년 전
Datasheet19 페이지12년 전
Datasheet3 페이지22년 전
Newark
Mouser
SHENGYU ELECTRONICS
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+23.17%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Component Search Engine
심벌풋프린트
3D다운로드
풋프린트
3D다운로드
Authorized Distributors
2
Number of Voltages Monitored
1
Reset Timeout
20 ms
20 ms
Undervoltage Threshold
2.25 V
2.25 V
Overvoltage Threshold
2.3 V
2.3 V
Watchdog Timer
Yes
Yes
Min Supply Voltage
2 V
2 V
Max Supply Voltage
6 V
6 V
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
엔지니어링 리소스
관련 부품
Texas InstrumentsTPS3813L30DBVR
Texas InstrumentsTPS3813K33DBVR
Texas InstrumentsTPS3813I50DBVR
Analog DevicesMAX6731AUTRD3+T
Single-/Dual-/Triple-Voltage µP Supervisory Circuits with Independent Watchdog Output
Analog DevicesMAX6759UTTD0+T
Single-/Dual-Voltage Window Detectors Monitor Under-/Overvoltage Down to 0.4V
Voltage Supervisor, Ultra Low Quiescent Current, Programmable Delay Time/ REEL
설명
Processor Supervisor 2.25V 1 Open Drain Automotive 6-Pin SOT-23 T/R
IC, MPU SUPERVISOR, 20 uA, 6V, SOT23-6, FULL REEL
ROHS3Compliant Tape & Reel (TR) TPS3813J25 DETECTION THRESHOLD VOLTAGE IS 2.25V; POWER ON RESET GENERATOR supervisor 2.5V 2.9mm 20ms Minimum 437mW