Texas Instruments TPS3702CX18DDCT
Lead Free Active Low Active DUAL Voltage Detector Supervisor -40C~125C TJ 6muA 2.9mm 5V
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Texas Instruments
Technical Drawing4 페이지1년 전
Official datasheet0 페이지0년 전
Technical Drawing4 페이지4년 전
Technical Drawing4 페이지5년 전
Datasheet28 페이지11년 전
Datasheet25 페이지11년 전
Technical Drawing2 페이지20년 전
element14 APAC
SHENGYU ELECTRONICS
Arrow.cn
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-4.16%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
SnapEDA
풋프린트
다운로드
Ultra Librarian
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
대체 부품
Price @ 1000
Stock
Authorized Distributors
4
Case/Package
SOT-23-6
SOT-23-6
Number of Pins
6
Number of Voltages Monitored
1
Reset
Active Low
Active Low
Reset Timeout
Undervoltage Threshold
Overvoltage Threshold
Watchdog Timer
Min Supply Voltage
2 V
Max Supply Voltage
18 V
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
관련 부품
Texas InstrumentsTPS3702AX18DDCT
ROHS3Compliant Tape & Reel (TR) TPS3702 Voltage Detector supervisor 5V 2.9mm 6muA -40C~125C TJ
Texas InstrumentsTPS3813K33DBVR
voltage supervisor (reset IC) with programmable window watchdog 6-SOT-23 -40 to 85
Texas InstrumentsTPS3813L30DBVR
Voltage Supervisor, Ultra Low Quiescent Current, Programmable Delay Time/ REEL
Supervisor with High-Accuracy, Ultra-Fast Propagation Delay and Capacitor-Progra
Analog DevicesMAX6898AAZT+T
MPU Supervisor, 1.5V-5.5V supply, Active-Low, Open-Drain, 190 ms delay/500 mV threshold, TSOT-23-6
설명
IC VOLT MONITOR OV/UV 1.8V SOT6 / Processor Supervisor 1.8V 1 Active Low/Open Drain 6-Pin TSOT-23 T/R
VOLTAGE SUPERVISOR, 1.8V, SOT-23-6