TE Connectivity RN122-0.6-02
Common Mode Chokes Dual 47mH 10kHz 600mA 1.18Ohm DCR Thru-Hole
Obsolete
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet6 페이지10년 전
Farnell
Master Electronics
Newark
RS (Formerly Allied Electronics)
공급망
Country of OriginThailand
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date1998-05-01
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2017-06-30
LTD Date2017-12-31
관련 부품
Bulk Radial 4 Ferrite Common Mode Choke 700mA 1.26Ohm 10kHz 24.5mm
TE ConnectivityEV24-0.5-02-44M
Ev24 Common Mode Choke 250Vac, 0.5A, 44Mh Rohs Compliant: Yes |Schaffner EV24-0.5-02-44M
TE ConnectivityRN114-0.3-02
Common Mode Chokes Dual 47mH 10kHz 300mA 1.75Ohm DCR Thru-Hole
Common Mode Chokes Dual 47000uH 10kHz 0.25A 2.4Ohm DCR Thru-Hole Box
General Purpose Inductor, 47000uH, 50%, 1 Element, Ferrite-Core
TE ConnectivityRN214-0.3-02
설명
47000 UH -30 - +50% CURRENT COMPENSATED CHOKE, 600MA IDC, 1.18OHMS RDC RN
RN Common Mode Choke 250VAC, 0.6A
Choke, Current-Compensated, 47 mH, 600 mA, RN Series
CHOKE, COM/ASYM MODE, 2X47MH, 0.6A
Single Phase EMI Filter, 250V, 50/60HzHz
Schaffner Current- Compensated Chokes
CHOKE, COM/ASYM MODE, 2X47MH, 0.6A; Inductance:47mH; Rated Current:600mA; Product Range:RN Series; SVHC:No SVHC (15-Jan-2019); Approval Category:UL,