EPCOS B82732F2701B001
Bulk Radial 4 Ferrite Common Mode Choke 700mA 1.26Ohm 10kHz 24.5mm
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet6 페이지12년 전
EPCOS
Newark
element14 APAC
Future Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-24.18%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Component Search Engine
심벌풋프린트
3D다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
Introduction Date2006-08-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
TE ConnectivityRN122-0.6-02
Common Mode Chokes Dual 47mH 10kHz 600mA 1.18Ohm DCR Thru-Hole
Box Tin (Sn) 2 INDUCTANCE IS MEASURED AT 0.1mA Common Mode Choke 500mA 2Ohm 10kHz 21mm
Common Mode Chokes Dual 47mH 10kHz 500mA 2Ohm DCR Thru-Hole Box
TE ConnectivityEV24-0.5-02-44M
Ev24 Common Mode Choke 250Vac, 0.5A, 44Mh Rohs Compliant: Yes |Schaffner EV24-0.5-02-44M
General Purpose Inductor, 47000uH, 50%, 2 Element, Ferrite-Core
TE ConnectivityRN114-0.3-02
Common Mode Chokes Dual 47mH 10kHz 300mA 1.75Ohm DCR Thru-Hole
설명
Common Mode Choke, 47000uH, 50%, 2 Element, Ferrite-Core
Common Mode Chokes Dual 47000uH 10kHz 0.7A 1.26Ohm DCR Thru-Hole Box
Choke, Common Mode, 47 mH, 700 mA
Power Line Chokes, L=47mH Rated current=0.7A, LxWxT:24.5mmx14.5mmx13.5mm
250V 700mA 2 47mH@ 10 kHz 1.26¦¸(Typ) , 24.5mm*14.5mm*13.5mm
Choke, Frame Core, 47Mh, 0.7A; Inductance:47Mh; Rated Current:700Ma; Product Range:B82732F Series; Svhc:No Svhc (27-Jun-2018); Core Material:Ferrite; Dc Current Max:700Ma; Dc Current Rating:700Ma; Dc Resistance Max:1.26Ohm; External Rohs Compliant: Yes |Epcos B82732F2701B001