TDK B82791G2251N020
Common Mode Chokes Dual 47000uH 10kHz 0.25A 2.4Ohm DCR Thru-Hole Box
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet7 페이지27년 전
TME
Newark
EPCOS
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date1999-04-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
관련 부품
TE ConnectivityRN214-0.3-02
Common Mode Chokes Dual 47mH 10kHz 300mA 1.75Ohm DCR Thru-Hole
Epcos 47000 uH +/-30% Ferrite Power Inductor; 300mA Idc; 2.5Ohms Rdc B82721A
Common Mode Chokes Dual 47000uH 10kHz 0.3A 2.5Ohm DCR Thru-Hole Automotive Tray
TE ConnectivityRN122-0.6-02
Common Mode Chokes Dual 47mH 10kHz 600mA 1.18Ohm DCR Thru-Hole
설명
Power Line Chokes, L=47mH Rated current=0.25A, LxWxT:17.5mmx17.5mmx8mm
General Purpose Inductor, 47000uH, 50%, 2 Element, Ferrite-Core
47mH@10kHz 2.4惟 2 Common Mode Filters ROHS
250V 250mA 2 47mH@ 10kHz 2.4¦¸(Typ) , 17.5mm*17.5mm*8mm
Bulk Tin (Sn) - with Nickel (Ni) barrier 2 INDUCTANCE IS MEASURED AT 0.1MILLI AMPERE Common Mode Choke 250mA 2.4Ohm 10kHz 17.5mm
Choke, Common Mode, 47Mh, 0.25A; Inductance:47Mh; Rated Current:250Ma; Product Range:B82791G Series; Svhc:No Svhc (27-Jun-2018); Core Material:Ferrite; Dc Current Max:250Ma; Dc Current Rating:250Ma; Dc Resistance Max:2.4Ohm; Rohs Compliant: Yes |EPCOS (TDK) B82791G2251N020