TDK NL453232T-2R2J-PF
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 2.2uH 5% 7.96MHz 50Q-Factor 380mA 700mOhm DCR 1812 T/R
데이터시트 및 문서
Newark
element14 APAC
공급망
Country of OriginJapan
관련 부품
Ind Chip Molded Bobbin Core 2.2uH 5% 7.96MHz 50Q-Factor Ferrite 380mA 1812 T/R
General Purpose Inductor, 2.2uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1812
TAIYO YUDENLBM2016T2R2J
Inductor RF Wirewound 2.2uH 5% 7.96MHz 30Q-Factor Ferrite 0.34A 0.702Ohm DCR 0806 T/R
Ind Power Molded 2.2uH 5% 7.96MHz 30Q-Factor Ferrite 320mA 1210 Blister Plastic T/R
Inductor General Purpose Unshielded Wirewound 2.2uH 5% 7.96MHz 30Q-Factor 320mA 1210 T/R
General Purpose Inductor, 2.2uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1310
설명
General Purpose Inductor, 2.2uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1813
7.96MHz 55MHz 380mA 50@7.96MHz 2.2¦ÌH 700m¦¸ ¡À5% 1812 4.5mm*3.2mm*3.4mm
NL 1812 (4532Metric) 0.177Lx0.126W 4.50mmx3.20mm 2.2muH
FIXED IND 2.2UH 380MA 700MOHM SM
SMD / SMT Inductors (Coils), L=2.2μH, L x W x T :
FIXED IND 2.2UH 380MA 700 MOHM
INDUCTOR, SHIELDED, 2.2UH, 20%; Product Range:TDK - NL453232 Series Inductors; Inductance:2.2µH; Inductance Tolerance:± 5%; DC Resistance Max:0.7ohm; Q Factor:50; DC Current Rating:380mA; Self Resonant Frequency:55MHz; Q Test Frequency:7.96MHz; Inductor Case Style:1812 [4532 Metric]; SVHC:No SVHC (18-Jun-2012)