TDK NLV32T-2R2J-EF
Ind Power Molded 2.2uH 5% 7.96MHz 30Q-Factor Ferrite 320mA 1210 Blister Plastic T/R
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Newark
Datasheet6 페이지3년 전
Datasheet10 페이지9년 전
Datasheet10 페이지0년 전
TDK
TME
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+352%
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2008-07-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
관련 부품
TAIYO YUDENLBM2016T2R2J
Inductor RF Wirewound 2.2uH 5% 7.96MHz 30Q-Factor Ferrite 0.34A 0.702Ohm DCR 0806 T/R
Ind Chip Molded Bobbin Core 2.2uH 5% 7.96MHz 50Q-Factor Ferrite 380mA 1812 T/R
General Purpose Inductor, 2.2uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1812
General Purpose Inductor, 2.2uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 2520/1008
Inductor RF Wirewound 2.2uH 5% 7.96MHz 28Q-Factor Ferrite 0.28A 2.8Ohm DCR 1008 T/R
Ind Chip Wirewound 2.2uH 5% 7.9MHz 28Q-Factor Ceramic 280mA 1008 T/R
설명
Avnet Japan
General Purpose Inductor, 2.2uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1310
FIXED IND 2.2UH 320MA 1 OHM SMD / 2.2 µH Unshielded Drum Core, Wirewound Inductor 320 mA 1Ohm Max 1210 (3225 Metric)
Inductor General Purpose Chip Molded/Unshielded Wirewound 2.2uH 5% 7.96MHz 30Q-Factor Ferrite 0.32A 1Ohm DCR 1210 T/R