TDK MLG1005S2N0STD25
General Purpose Inductor, 0.002uH, 0.15%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
데이터시트 및 문서
ODG (Origin Data Global)
Datasheet13 페이지3년 전
TDK
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
Authorized Distributors
4
Inductance
2 nH
2 nH
Tolerance
0.15 %
15 %
Current Rating
900 mA
900 mA
DC Resistance (DCR)
150 mΩ
150 mΩ
Q Factor
7
Test Frequency
100 MHz
100 MHz
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
관련 부품
Ind High Frequency Chip Unshielded Multi-Layer 1.8nH 0.3nH 100MHz 7Q-Factor Ceramic 900mA 0402
General Purpose Inductor, 0.0018uH, 5.56%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
General Purpose Inductor, 0.0018uH, 0.17%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402