TDK MLG0603S3N9STD25
General Purpose Inductor, 0.0039uH, 0.08%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0201
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet12 페이지3년 전
Stock
19,152
Authorized Distributors
2
Inductance
3.9 nH
3.9 nH
Tolerance
0.08 %
7.69 %
Current Rating
300 mA
300 mA
DC Resistance (DCR)
400 mΩ
400 mΩ
Q Factor
5
Test Frequency
100 MHz
100 MHz
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2014-04-02
관련 부품
Inductor RF Thin Film 0.0039uH 0.1nH 500MHz 14Q-FactorCeramic 0.35A 0.4Ohm DCR 0201 T/R
Inductor RF Chip Unshielded Film 0.0039uH 0.1nH 500MHz 13Q-Factor 0.35A 0.35Ohm DCR 0201 T/R
Fixed Inductor 3.9nH ±0.2nH 13@500MHz 0201 0.60 x 0.30mm 350mA 0.35Ω 8.1GHz 0.30mm