TDK C3225X6S0G107M250AC
C Series 1210 100 uF 4 V ±20 % Tolerance X6S SMT Multilayer Ceramic Capacitor
Obsolete
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet57 페이지5년 전
Upverter
TDK
Future Electronics
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Component Search Engine
SnapEDA
풋프린트
대체 부품
Price @ 1000
Stock
25,002
Authorized Distributors
0
Capacitance
100 µF
100 µF
Dielectric
X6S
X6S
Mount
Surface Mount
Surface Mount
Case/Package
Voltage Rating (DC)
4 V
4 V
Tolerance
20 %
20 %
Height
2.5 mm
2.5 mm