TDK B32922D3334M289
Film Capacitor, Polypropylene, 630V, 20% +Tol, 20% -Tol, 0.33uF, Through Hole Mount
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet9 페이지21년 전
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2004-11-15
관련 부품
Film Capacitor, Polypropylene, 20% +Tol, 20% -Tol, 0.33uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR46KI333000N0M
Film Capacitor, Polypropylene, 560V, 20% +Tol, 20% -Tol, 0.33uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR46KI333000N1M
Film Cap Mkp X2 0.33 F 20% 305Vac Ls 21.5Mm Rohs Compliant: Yes
설명
Cap Film 0.33uF 305VAC PP 20% 18 X 8.5 X 14.5mm RDL 15mm Ammo Pack
FILM CAP MKP X2 0.33µF 20% 305Vac LS 15mm
CAP FILM 0.33UF 305VAC PP 20% RADIAL
330nF 卤20% X2 305V Plugin,P=15mm Safety Capacitors ROHS
FF 330nF 305Vac 20% X2 P15 MKP