TDK B32922C3334M289
Film Capacitor, Polypropylene, 630V, 20% +Tol, 20% -Tol, 0.33uF, Through Hole Mount
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
TDK
Datasheet28 페이지5년 전
Future Electronics
Newark
TME
ODG (Origin Data Global)
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2004-11-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
관련 부품
Film Capacitor, Polypropylene, 20% +Tol, 20% -Tol, 0.33uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR46KI333000N1M
Film Capacitor, Polypropylene, 560V, 20% +Tol, 20% -Tol, 0.33uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR46KI333000M1M
Film Cap Mkp X2 0.33 F 20% 305Vac Ls 21.5Mm Rohs Compliant: Yes
Epcos B32922 330nF Polypropylene Film Capacitor 305 V ac +/-10%; Through Hole
설명
B32922 Series 630 V 0.33 uF ±20% Through Hole Radial Film Capacitor
FILM CAPACITOR Radial Film Capacitor 20% 330nF 305V
Cap Film Suppression X2 0.33uF 630VDC/305VAC PP 20% (18 X 8 X 14mm) Radial Plastic Rectangular Can 15mm 110C Ammo
Cap, Sup, X2, Pp, 0.33Uf, 305Vac, Rad; Dielectric Type:Metallized Pp; Capacitor Case/Package:Radial Box - 2 Pin; Capacitance:0.33Μf; Capacitance Tolerance:± 20%; Suppression Class:X2; Capacitor Mounting:Through Hole Rohs Compliant: Yes |EPCOS (TDK) B32922C3334M289