onsemi NTD20N03L27-001
MOSFETs- Power and Small Signal 30V 20A N-Channel No-Cancel/No-Return
Obsolete
데이터시트 및 문서
Upverter
Technical Drawing1 페이지3년 전
Datasheet7 페이지7년 전
Farnell
Mouser
DigiKey
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
EE Concierge
심벌풋프린트
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Introduction Date2006-07-07
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 10 months ago)
LTB Date2006-12-31
LTD Date2007-06-30
관련 부품
InfineonIRLU8726PBF
30V Single N-Channel HEXFET Power MOSFET in a I-Pak package
Tube Through Hole N-Channel Single Mosfet Transistor 9.6A Ta 58A Tc 11.5A 2W 2.3ns
Power MOSFET 30V 55A 8 mohm Single N Channel DPAK
Tube Through Hole N-Channel Single Mosfet Transistor 10A Ta 63A Tc 63A 2W 5.6ns
onsemiFDU6676AS
Trans MOSFET N-CH 30V 90A 3-Pin(3+Tab) IPAK Tube
Trans MOSFET N-CH 30V 50A 3-Pin(3+Tab) TO-251 Tube
설명
MOSFET N-CH 30V 20A IPAK;