onsemi NSV45020AT1G
LED Driver, Constant Current Regulator, 20 mA, 45 V
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Upverter
Datasheet9 페이지12년 전
Technical Drawing1 페이지6년 전
IHS
Electro Sonic
onsemi
Master Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-18.68%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Component Search Engine
심벌풋프린트
3D다운로드
EE Concierge
심벌풋프린트
SnapEDA
풋프린트
다운로드
Ultra Librarian
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
대체 부품
Price @ 1000
Stock
Authorized Distributors
6
Case/Package
LSOP
LSOP
Number of Pins
2
Number of Outputs
1
Min Input Voltage
0 V
Max Input Voltage
45 V
45 V
Max Output Current
22 mA
Output Voltage
Efficiency
Min Output Voltage
Max Output Voltage
7.5 V
Min Operating Temperature
-55 °C
-55 °C
Max Operating Temperature
150 °C
150 °C
공급망
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2014-04-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 5 years ago)
관련 부품
Diodes Inc.AL5809-20S1-7
60V -40℃~+125℃ 1 Linear constant current driver 20mA 2.5V~60V SOD-123 LED Drivers ROHS
LED Driver, Constant Current Regulator, 50 V, 10 mA
LED Driver, Constant Current Regulator, 30 mA, 45 V
Diodes Inc.AL5809-50S1-7
IC LED DRVR LIN PWM 50MA SOD123 / LED Driver IC 1 Output Linear PWM Dimming 50mA SOD-123
Led Driver, Cc/Linear, -40 To 125Deg C Rohs Compliant: Yes |Diodes Inc. AL5809-40S1-7
설명
LED Lighting Driver ICs SOD 123 20MA 10% CCR
LED DRVR 1-CH PWM 0.022A 2-Pin SOD-123 T/R
LED, AC/DC DRIVER, LINEAR, SOD-123-2;
IC CURRENT REGULATOR 10% SOD123