onsemi NSV45030AT1G
LED Driver, Constant Current Regulator, 30 mA, 45 V
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet9 페이지8년 전
Electro Sonic
onsemi
Master Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-9.83%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
SnapEDA
풋프린트
대체 부품
Price @ 1000
Stock
Authorized Distributors
6
Case/Package
LSOP
LSOP
Number of Pins
2
Number of Outputs
1
Min Input Voltage
0 V
0 V
Max Input Voltage
45 V
45 V
Max Output Current
33 mA
Output Voltage
Efficiency
Min Output Voltage
Max Output Voltage
Min Operating Temperature
-55 °C
-55 °C
-55 °C
Max Operating Temperature
150 °C
150 °C
150 °C
관련 부품
Diodes Inc.AL5809-40S1-7
Led Driver, Cc/Linear, -40 To 125Deg C Rohs Compliant: Yes |Diodes Inc. AL5809-40S1-7
설명
ConstantCurrent Regulator And LED Driver Automotive AEC-Q101
LED DRVR 1-CH PWM 0.033A 2-Pin SOD-123 T/R
LED, AC / DC DRIVER, LINEAR, SOD-123-2;
Sod 123 30Ma 10% Ccr |Onsemi NSV45030AT1G
IC CURRENT REGULATOR 10% SOD123