onsemi FQI32N12V2TU
Power Field-Effect Transistor, 32A I(D), 120V, 0.05ohm, 1-Element, N-Channel, Silicon, Metal-oxide Semiconductor FET
Obsolete
데이터시트
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet11 페이지22년 전
Arrow Electronics
DigiKey
재고 내역
3개월간의 트렌드:
Restocked
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2004-01-07
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2008-03-11
LTD Date2008-09-11
관련 부품
Trans MOSFET P-CH 120V 15A 3-Pin(3+Tab) I2PAK Rail
onsemiFQI5P10TU
MOSFET P-CH 100V 4.5A I2PAK
onsemiFQI5N15TU
MOSFET N-CH 150V 5.4A I2PAK
Trans MOSFET N-CH 150V 21A 3-Pin TO-262 Tube
InfineonIPI80CN10NG
Trans MOSFET N-CH 100V 13A 3-Pin(3+Tab) TO-262
100V, N-Ch, 15 mΩ max, Automotive MOSFET, I2PAK, OptiMOS™-T, PG-TO262-3-3, RoHS
설명
MOSFET N-CH 120V 32A I2PAK
MOSFETs 120V N-Ch Adv QFET V2 series