Murata XRCGB16M000FXN16R0
Fundamental Active ROHS3Compliant MHz Crystal Crystal 8pF 0.028 0.70mm -30C~85C 200Ohms
IHS
Datasheet2 페이지4년 전
Ciiva
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-3.11%
심벌풋프린트
SnapEDA
심벌풋프린트
3D다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
대체 부품
Price @ 1000
Stock
80,335
Authorized Distributors
6
Frequency
16 MHz
16 MHz
Frequency Tolerance
0.004 %
0.004 %
Frequency Stability
Load Capacitance
8 pF
8 pF
ESR (Equivalent Series Resistance)
200 Ω
200 Ω
Mount
Surface Mount
Surface Mount
공급망
Country of OriginJapan
Introduction Date2019-10-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
설명
Crystal 16MHz ±40ppm (Tol) 8pF 200Ohm 4-Pin SMD T/R
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 16MHz Nom
8pF ¡À40ppm ¡À40ppm 16MHz 200¦¸ 30¦ÌW SMD-2016-4P 2mm*1.6mm*700¦Ìm
Crystal 26MHz 6pF Surface Mount 4-Pin T/R
CRYSTAL, 16MHZ, SMD, 2MM X 1.6MM;