Murata LQW15AN51NJ00D
Inductor RF Chip Wirewound 51nH 5% 100MHz 25Q-Factor 210mA 1.08Ohm DCR 0402 Paper T/R
데이터시트 및 문서
element14 APAC
Datasheet2 페이지8년 전
Ciiva
Geoflip
Arrow.cn
_legacy Avnet
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-19.06%
심벌풋프린트
SnapEDA
심벌풋프린트
다운로드
Authorized Distributors
6
Inductance
51 nH
51 nH
Tolerance
5 %
5 %
Current Rating
210 mA
210 mA
DC Resistance (DCR)
1.08 Ω
1.08 Ω
Q Factor
25
Test Frequency
200 MHz
200 MHz
공급망
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2004-08-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusIN PRODUCTION (Last Updated: 5 years ago)
관련 부품
Inductor RF Chip Wirewound 47nH 5% 100MHz 25Q-Factor 210mA 1.08Ohm DCR 0402 Paper T/R