Murata LQW15AN47NJ00D
Inductor RF Chip Wirewound 47nH 5% 100MHz 25Q-Factor 210mA 1.08Ohm DCR 0402 Paper T/R
데이터시트 및 문서
Newark
Datasheet14 페이지9년 전
Factory Futures
Geoflip
Ciiva
Arrow.cn
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+51.31%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Component Search Engine
심벌풋프린트
3D다운로드
EE Concierge
심벌풋프린트
SnapEDA
3D다운로드
Stock
33,387
Authorized Distributors
6
Inductance
47 nH
47 nH
47 nH
Tolerance
5 %
5 %
5 %
Current Rating
210 mA
210 mA
210 mA
DC Resistance (DCR)
1.08 Ω
1.08 Ω
1.08 Ω
Q Factor
25
Test Frequency
200 MHz
200 MHz
200 MHz
공급망
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2002-03-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusIN PRODUCTION (Last Updated: 5 years ago)
관련 부품
Inductor RF Chip Wirewound 51nH 5% 100MHz 25Q-Factor 210mA 1.08Ohm DCR 0402 Paper T/R
Multilayer Inductor, 47 nH, 1.2 ohm, 1.1 GHz, 250 mA, 0402 [1005 Metric], MLG Series
Inductor, Aec-Q200, 47Nh, 1.1Ghz, 0402 Rohs Compliant: Yes |Tdk MLG1005S47NJTD25
Ind RF Chip Unshielded Multi-Layer 47nH 5% 100MHz 6Q-Factor Ceramic 200mA 0402
Inductor RF Chip Wirewound 43nH 5% 100MHz 25Q-Factor 250mA 700mOhm DCR 0402 Paper T/R
TAIYO YUDENHK100547NJ-T
General Purpose Inductor, 0.047uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0402
설명
Wirewound Inductor, 47 nH, 1.08 ohm, 2.9 GHz, 210 mA, 0402 [1005 Metric], LQW15AN_00 Series
General Purpose Inductor, 0.047uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
100MHz 2.9GHz 1.2A 210mA 25@200MHz 47nH 1.08¦¸ ¡À5% 0402 1mm*500¦Ìm*600¦Ìm
Inductor, 47Nh, 0.21A, 0402, Unshielded; Inductance:47Nh; Product Range:Lqw15An_00 Series; Dc Current Rating:210Ma; High Frequency Inductor Case:0402 [1005 Metric]; Inductor Construction:Unshielded; Dc Resistance Max:1.08Ohm; Rohs Compliant: Yes |Murata Manufacturing Co., Ltd. LQW15AN47NJ00D