Murata LQP03TN1N1BZ2D
General Purpose Inductor, 0.0011uH, 9.0909%, 1 Element, Film-Core, Reflow soldering, 0603/0201
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Geoflip
Datasheet13 페이지7년 전
Ciiva
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-11.57%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
EE Concierge
심벌풋프린트
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
대체 부품
Price @ 1000
Stock
77,172
Authorized Distributors
4
Inductance
1.1 nH
1.1 nH
1.1 nH
Tolerance
9.09 %
9.09 %
9.09 %
Current Rating
750 mA
750 mA
750 mA
Shielding
Unshielded
Unshielded
DC Resistance (DCR)
100 mΩ
100 mΩ
100 mΩ
Q Factor
14
Test Frequency
500 MHz
500 MHz
500 MHz
공급망
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2015-02-25
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusIN PRODUCTION (Last Updated: 5 years ago)
설명
GENERAL PURPOSE INDUCTOR RoHS Compliant Active WRAPAROUND Fixed Inductor 125C 17000MHz 0.1Ohm 0.0011μH
Ind Chip Film 1.1nH 0.1nH 0201 Paper T/R
INDUCTOR, 1.1NH, 17GHZ, 0.75A, 0201;
FIXED IND 1.1NH 750MA 100 MOHM