Murata GRM1555C1H1R4CA01D
Cap Ceramic 1.4pF 50V C0G 0.25pF Pad SMD 0402 125C T/R
데이터시트 및 문서
element14 APAC
Datasheet221 페이지15년 전
Datasheet0 페이지0년 전
3개월간의 트렌드:
+0.00%
Stock
60,204
Capacitance
1.4 pF
1.4 pF
1.4 pF
Voltage Rating (DC)
50 V
50 V
50 V
Tolerance
Height
500 µm
500 µm
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2008-09-01
관련 부품
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 1.5pF C0G 0402 0.25pF