Microchip MIC2790N-04VD6-T5
데이터시트 및 문서
Microchip
Stock
87,317
공급망
Projected EOL Date2025-10-18
Manufacturer Lifecycle StatusPHAS (Last Updated: 1 day ago)
관련 부품
Voltage Supervisor, Ultra Low Quiescent Current, Programmable Delay Time/ REEL
Voltage Supervisor/Reset IC, Adjustable, 1 Channel, +1.8,1.67V, CMOS, PDSO6
Processor Supervisor 2.79V 1 Active Low/Open Drain/Push-Pull 6-Pin TSOP T/R
Texas InstrumentsTPS3702CX50DDCT
ROHS3Compliant Tape & Reel (TR) TPS3702 Voltage Detector supervisor 5V 2.9mm 6muA -40C~125C TJ
설명
MIC2790 Series 0.4 V 1.8 ms Open Drain High Accuracy Supervisor - TSOT-23-6
Volt Supervisor 0.4V 5.5V 6-Pin SOT-23 T/R
Processor Supervisor 3V/3.3V/5V 6-Pin WLCSP T/R
Voltage Detector, 1.5V to 5.5V, TSOT-6, RoHS