MCC SMBJP6KE7.5CA-TP
Trans Voltage Suppressor Diode, 600W, 6.4V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AA
공급망
Country of OriginMainland China, Vietnam
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date2005-10-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
관련 부품
BournsSMBJ6.5CA
DO-214AA SMB SMBJ 1 Surface Mount Zener Tvs Diode 7.22V 1mA 600W -55C~150C TJ
BournsSMBJ8.0CA
Trans Voltage Suppressor Diode, 600W, 8V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AA
Diodes Inc.SMBJ6.5CA-13-F
SMBJ Series 600 W 6.5 V Surface Mount BI-Directional TVS Diode - DO-214AA
Diodes Inc.SMBJ7.5CA-13-F
SMBJ Series 600 W 7.5 V BI-Directional Surface Mount TVS Diode - DO-214AA
Diodes Inc.SMBJ8.0CA-13-F
Tvs Diode, 600W, 8V, Bidir, Smb Rohs Compliant: Yes |Diodes Inc. SMBJ8.0CA-13-F
SMBJ Series 8 V 600 W Surface Mount Bi-Directional TVS Diode - DO-214AA (SMB)
설명
600W Transient Voltage Suppressor / 13" REEL
TVS DIODE 6.4VWM 11.3VC DO214AA
600W 54A 11.3V 7.13V SMB(DO-214AA) 2.44mm