Littelfuse V300LA40CP
C-III Series - High Energy Radial Leaded Varistor, 10000A, disc 20mm, RoHS
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Newark
Datasheet10 페이지4년 전
Datasheet13 페이지8년 전
element14 APAC
HQonline
Farnell
Sager Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-9.94%
Stock
32,764
Authorized Distributors
6
Clamping Voltage
775 V
775 V
Max Surge Current
9 kA
10 kA
Energy
335 J
210 J
Voltage Rating (AC)
300 V
Voltage Rating (DC)
300 V
Capacitance
800 pF