Littelfuse TMOV20RP300M
775V 800pF@1kHz 250J 385V 300V 423V 6500A Radial Leaded Varistors ROHS
IHS
Datasheet8 페이지10년 전
Newark
Future Electronics
Sager Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+105%