KYOCERA AVX W2F11A1018AT1F
W2F Series 0805 100 pF 100 V -20 / +50 % Tolerance NP0 SMT Feedthru Capacitor
IHS
Datasheet13 페이지4년 전
Newark
element14
Future Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-76.86%