KYOCERA AVX SR205C104MAATR1
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 20% +Tol, 20% -Tol, X7R, 15% TC, 0.1uF, Through Hole Mount
Obsolete
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet6 페이지25년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-0.18%
Stock
23,967
Authorized Distributors
4
Capacitance
100 nF
100 nF
100 nF
Mount
Through Hole
Through Hole
Voltage Rating (DC)
50 V
50 V
50 V
Tolerance
20 %
20 %
20 %
Height
5.08 mm
5.08 mm
5.08 mm